MOHOSZ 2022-es rendezvény, és versenynaptára

mohosz versenynaptár 2022
Országos kiemelt rendezvények
01. 27–28.XI. Gödöllői Halászati-horgászati Szakember Találkozó – Gödöllő, MATE Campus (MATE–HTFA–MOHOSZ rendezvény)
02. 17–20.XXVIII. FeHoVa Szakkiállítás – Budapest, Hungexpo 
02. 17.IX. Nemzeti Horgászsport Gála és Támogatói Bankett – Budapest, Hungexpo
03. 20.V. Halak Napja Központi Rendezvény és Ágazati Konferencia – Siófok, Balaton (hajón) 
– Időpont tervezés alattA Magyar Horgászat Nagyköveteinek IX. Találkozója és Horgászversenye – Szeged, Maty-ér
08. hóXLVI. Országos Halfőző Verseny – Zalaegerszeg (MA-HAL–MOHOSZ rendezvény)
08. 27.XVIII. F&H – Energofish Társasági és Média Kupa – Helyszín tervezés alatt
09. 14–16.EFFTEX Szakkiállítás – Budapest, Hungexpo
09. 19–21.V. Országos Halőri Szakmai Verseny és Találkozó–Szarvas, Kákafoki-holtág
Világ- és Európa-bajnokságok, országos bajnokságok és kiemelt versenyek
Úszós versenyek
04. 02.IX. Maconka Barátai Szuperkupa 1. forduló, XVI. Tavaszi Maconka Kupa – Bátonyterenye, Maconkai-víztározó
04. 09–10.LIX. Egyéni Országos Bajnokság elődöntő – Szeged, Maty-ér
04. 28–30.IX. Walterland Masters Horgászverseny – Szeged, Maty-ér
04. 30.XX. Top Mix – Preston Kupa – Balatonújlak, Mária-csatorna
05. 07.IX. Maconka Barátai Szuperkupa 2. forduló, IX. Maconkai Majális Kupa – Bátonyterenye, Maconkai-víztározó
05.12–15.LIX. Egyéni Országos Bajnokság, középdöntő – Kenderes-Bánhalma, Nagykunsági-főcsatorna
05. 21.II. MOHOSZ–BHSHE Siketek Úszós Kupa – Szeged, Maty-ér
05. 20–22.XLV. Női Országos Bajnokság – Szeged, Maty-ér
05. 20–22.XX. Veterán, VI. Masters Országos Bajnokság 1-2-3. forduló – Szeged, Maty-ér
05. 20–22.XVI. Mozgáskorlátozott Országos Bajnokság 1-2-3. forduló – Szeged, Maty-ér
06. 11–12.XIV. Veterán, IV. Masters, XXIII. Mozgáskorlátozott Világbajnokság – Magyarország, Szeged, Maty-ér
06. 11.IX. Maconka Barátai Szuperkupa 3. forduló, XXIV. Tóparti Randevú Kupa – Bátonyterenye, Maconkai-víztározó
06. 25–26.XXVI. Európa-bajnokság – Portugália, Coruche, Sorraia-folyó
06. 25–26.I. Free Style Rakós Botos Országos Bajnokság, 1. elődöntő – Bátonyterenye, „Kis-Maconka”-előtározó, 3. sz. versenypálya
06. 30. – 07. 02.LVII. U15, U20, U25 Utánpótlás Országos Bajnokság 1-2-3. forduló – Kaposvár, Deseda-tó
07. 09.IX. Maconka Barátai Szuperkupa 4. forduló, X. Maconkai Napsugár Kupa – Bátonyterenye, Maconkai-víztározó
07. 09–10.LIX. Tagszövetségi Csapat Országos Bajnokság – Szeged, Maty-ér
07. 09–10.I. Free Style Rakós Botos Országos Bajnokság, 2. elődöntő – Kiskunhalas, Ezüst-tó
07. 15–17.XX. Veterán, VI. Masters Országos Bajnokság, 4-5-6. forduló – Gyomaendrőd, Fűzfászugi-holtág
07. 23–24.XLI. Klubcsapat Világbajnokság – Belgium, Ronquieres, Charleroi-Bruxelles-csatorna
08. 06–07.XXVI. U25, XXXV. U20, XIV. U15 Utánpótlás Világbajnokság – Szlovénia, Radece, Száva
08. 19–21.XVI. Mozgáskorlátozott Országos Bajnokság, 4-5-6. forduló – Kaposvár, Deseda-tó
08. 19–21.LVII. U15, U20, U25 Utánpótlás Országos Bajnokság, 4-5-6. forduló – Kaposvár, Deseda-tó
08. 20–21.XXVIII. Női Világbajnokság – Franciaország, Coedekerque Branche, Moëres-csatona
08. 20–21.I. Free Style Rakós Botos Országos Bajnokság, 3. elődöntő – Paks, 6. sz. versenytó
08. 28.V. Alpok–Adria Kupa (utánpótlás) nemzetközi verseny – Szlovénia, Mocna, Pristava-tó
09.03IX. Maconka Barátai Szuperkupa 5. forduló, X. Vízparti Varázslat Kupa – Bátonyterenye, Maconkai-víztározó
09. 03–04.XXXIII. Rendőr Horgász Európa Bajnokság – Németország, Brandenburg, Silokanal-csatorna
09. 10–11.LXVIII. Nemzetek Világbajnoksága – Horvátország, Osijek, Dráva
09. 10–11.II. Dínó–VDE–Comfort Match Kupa – Kaposvár, Deseda-tó
09. 22–25.LIX. Egyéni Országos Bajnokság, döntő – Kaposvár, Deseda-tó
09. 30. – 10. 02.I. Free Style Rakós Botos Országos Bajnokság, döntő – Székesfehérvár, Palotavárosi Felső-tó
10. 14–16.XXX. Klubcsapat Országos Bajnokság – Szolnok, Alcsi-szigeti Holt-Tisza
– időpont tervezés alattXIII. Timár Mix – Exner Kupa – Helyszín tervezés alatt
– időpont tervezés alattXXI. Maros Mix Kupa – Szeged, Maty-ér
– időpont tervezés alattXVII. EA Kupa – Szeged, Maty-ér
Pontyfogó versenyek
04. 24–30.VIII. Nemzetközi Balatoni Pontyfogó Kupa (IBCC) – Balaton
05. 09–14.I. Carp Rodeo Nemzetközi Pontyfogó Kupa – Kaposvár, Deseda-tó
06. 02–05.XIV. Pontyfogó Országos Bajnokság, 1. forduló (elődöntő) – Abádszalók, Tisza-tó
06. 12–17.XVIII. Professzionális Bojlis Európa Kupa (EPBC) – Bátonyterenye, Maconkai-víztározó
06. 13–18.III. Deseda Carp Cup – Kaposvár, Deseda-tó
06. 30. – 07. 03.II. Női Pontyfogó Országos Bajnokság – Bátonyterenye, Maconkai-víztározó, 1. sz. versenypálya
06. 30. – 07. 03.I. Utánpótlás U25 Pontyfogó Országos Bajnokság – Bátonyterenye, Maconkai-víztározó
07. 07–10.XIV. Pontyfogó Országos Bajnokság, 2. forduló (elődöntő) – Kaposvár, Deseda-tó
08. 04–07.XIV. Pontyfogó Országos Bajnokság, 3. forduló (döntő) – Bátonyterenye, Maconkai-víztározó 
08. 31. – 09. 03.II. Női Pontyfogó Világbajnokság – Anglia, Oxford, Linear Fisheries horgásztavak
09. 21–24.XXII. Pontyfogó Világbajnokság – Ukrajna, Oblas Prylbychi, Trident-tó
09. 30. – 10. 08.X. Nemzetközi Balatoni Bojlis Horgászverseny (NBBH) – Balaton
– Időpont tervezés alattXV. Tavaszi Maconka Nemzetközi Bojlis Kupa (MIBC) – Bátonyterenye, Maconkai-víztározó
Feeder versenyek
04. 02.IX. Maconka Barátai Szuperkupa 1. forduló, XVI. Tavaszi Maconka Kupa – Bátonyterenye, Maconkai-víztározó
04. 09–10.V. Feeder Klubcsapat Világbajnokság – Olaszország, Adria, Bianco-csatorna
04. 09–10.4 évszak Haldorádó Method Feeder Kupa 2022, 1. tavaszi forduló – Kiskunhalas, Ezüst-tó
04. 15–16.XII. Feeder Országos Bajnokság, elődöntő – Szeged, Maty-ér
04. 15–16.VII. Method Feeder Országos Bajnokság, elődöntő, 1-2. – Székesfehérvár, Palotavárosi Felső-tó; Kiskunhalas, Ezüst-tó
04. 23–24.VII. Method Feeder Országos Bajnokság, elődöntő, 3-4. – Bátonyterenye, „Kis-Maconka”-előtározó, 3. sz. versenypálya; Lukácsháza, Abért-tó
04. 24.XI. Feeder Zoom Kupa – Budapest, Csepel Csőhídi versenypálya
04. 24.IX. Top Mix – Preston Feeder Kupa – Balatonújlak, Mária-csatorna
04. 29. – 05. 01.Haldorádó Feeder Triatlon Kupa – Kiskunhalas, Ezüst-tó; Kiskunhalas, Tóth-tó; Kiskunhalas, Sós-tó
04. 30. – 05. 01.VII. Method Feeder Országos Bajnokság, elődöntő 5-6. – Nagykanizsa, Csónakázó-tó; Paks, 6. sz versenytó
05. 04–08.VI. Hethland Feeder Kupa – Zamárdi, Balaton
05. 07–08.VII. Method Feeder Országos Bajnokság, elődöntő 7-8. – Kiskunhalas, Ezüst-tó; Nagybajom, Ötös-Hárs-víztározó
05. 07.IX. Maconka Barátai Szuperkupa 2. forduló, IX. Maconkai Majális Kupa – Bátonyterenye, Maconkai-víztározó
05. 14–15.VII. Method Feeder Országos Bajnokság, elődöntő 9-10. – Püspökladány, 5-ös-tó; Székesfehérvár, Palotavárosi Felső-tó
05. 22.III. MOHOSZ–BHSHE Siketek Feeder Kupa – Szeged, Maty-ér
05. 20–22.I. Utánpótlás U20 Feeder Országos Bajnokság – Szeged, Maty-ér
05. 27–29.IV. Method Feeder Klubcsapat Országos Bajnokság – Bátonyterenye, Maconkai-víztározó (1. sz., gáti nemzetközi versenypálya, 2. sz., déli versenypálya, 3. sz., előtározói versenypálya)
06. 02–04.II. Masters Feeder Országos Bajnokság – Debrecen, Látóképi-víztározó
06. 02–04.I. Női Feeder Országos Bajnokság – Debrecen, Látóképi-víztározó
06. 11–12.4 évszak Haldorádó Method Feeder Kupa 2022, 2. nyári forduló – Kiskunhalas, Ezüst-tó
06. 11.IX. Maconka Barátai Szuperkupa 3. forduló, XXIV. Tóparti Randevú Kupa – Bátonyterenye, Maconkai-víztározó
06. 17–19.VII. Method Feeder Országos Bajnokság, középdöntő – Kiskunhalas, Ezüst-tó; Püspökladány, 5-ös-tó; Székesfehérvár, Palotavárosi Felső-tó
06. 20–24.Haldorádó Gyermek Horgásztábor 2022 – Kiskunhalas, Ezüst-tó
06. 25.VIII. Haldorádó Junior Feeder Kupa – Kiskunhalas, Ezüst-tó
07. 09–10.XI. Feeder Világbajnokság – Ukrajna, Kijev, Dnyeper
07. 09.IX. Maconka Barátai Szuperkupa 4. forduló, X. Maconkai Napsugár Kupa – Bátonyterenye, Maconkai-víztározó
07. 28–31.XII. Feeder Országos Bajnokság, középdöntő – Kaposvár, Deseda-tó
08. 12–14.VII. Feeder Klubcsapat Országos Bajnokság – Kenderes-Bánhalma, Nagykunsági-főcsatorna
09. 01–04.XII. Feeder Országos Bajnokság, döntő – Debrecen, Látóképi-víztározó
09. 03.IX. Maconka Barátai Szuperkupa 5. forduló, X. Vízparti Varázslat Kupa – Bátonyterenye, Maconkai-víztározó
09. 10–11.4 évszak Haldorádó Method Feeder Kupa 2022, 3. őszi forduló – Kiskunhalas, Ezüst-tó
09. 16–18.VII. Method Feeder Országos Bajnokság döntő – Lukácsháza, Abért-tó
10. 08–09.I. Masters Feeder Világbajnokság – Spanyolország, Badajoz, Guadiana-folyó
10. 20–22.III. Walterland–Daiwa Feeder Horgászverseny – Szeged, Maty-ér
12. 03–04.II. Free Style Method Feeder Világbajnokság – Dél-afrikai Köztársaság, Bloemhof, Bloemhof Dam
12. 10–11.4 évszak Haldorádó Method Feeder Kupa 2022, 4. téli forduló – Kiskunhalas, Ezüst-tó
– Időpont tervezés alattXII. Tubertini Feeder Kupa – Szeged, Maty-ér 
– Időpont tervezés alattXVII. EA Kupa – Szeged, Maty-ér 
– Időpont tervezés alattXI. Maros Mix Feeder Kupa – Szeged, Maty-ér 
Pergető, műlegyező és harcsafogó versenyek
03. 26–27.VI. Parti Pergető Országos Bajnokság, 1. elődöntő – Gaja
04. 01–02.XVI. Műlegyező Országos Bajnokság, 1. forduló – Gaja
04. 09–10.VI. Parti Pergető Országos Bajnokság, 2. elődöntő – Gaja
04. 19–23.II. Harcsafogó Országos Bajnokság, 1. forduló – Kisgyalán, Hársasberki-tó
04. 30. – 05. 01.XIX. Parti Pergető Világbajnokság – Olaszország, Fossalto, Biferno-folyó
05. 14–15.XVI. Műlegyező Országos Bajnokság, 2. forduló – Balaton
05. 28–29.XVI. Műlegyező Országos Bajnokság, 3. forduló – Hámori-tó
05. 28–29.XXII. Csónakos Pergető Országos Bajnokság, 1-2. forduló – Kaposvár, Deseda-tó
06. 04.XI. Pergető Triatlon, 1. forduló – Mohács, Duna
07. 02.XI. Pergető Triatlon, 2. forduló – Madocsa, Duna
08. 13.XI. Pergető Triatlon, 3. forduló – Kulcsi Pergetős Napok – Kulcs, Duna
09. 03–04.XXII. Csónakos Pergető Országos Bajnokság, 3-4. forduló – Mohács, Duna
09. 18. VII. Nemzetközi Műcsalis Ragadozóhalfogó Torna (IPCC), 1. elődöntő – Debrecen, Látóképi-víztározó
09. 25. – 10. 02.XXVII. Műlegyező Világbajnokság – Spanyolország, Asztúria tartomány
10. 02.VII. Nemzetközi Műcsalis Ragadozóhalfogó Torna (IPCC), 2. elődöntő – Kisköre-Abádszalók, Tisza-tó
10. 05–09.II. Harcsafogó Országos Bajnokság, 2. forduló – Levelek, Leveleki-tó
10. 06–08.XIII. Csónakos Pergető Világbajnokság – Lengyelország, Orzysz, Orzysz-tó
10. 09XI. Daiwa Csónakos Pergető Kupa – Kaposvár, Deseda-tó
10. 14–15.II. Street Fishing Világbajnokság – Hollandia, Zwolle
10. 23.VII. Nemzetközi Műcsalis Ragadozóhalfogó Torna (IPCC), 3. elődöntő – Tiszafüred, Tisza
10. 22–23.II. Trout Area Pergető Országos Bajnokság, 1. elődöntő – Győr, MMX-tó
10. 22–23.II. Trout Area Pergető Országos Bajnokság, 2. elődöntő – Nyírpazony
10. 29–30.II. Trout Area Pergető Országos Bajnokság, 3. elődöntő – Kiskunhalas, Ezüst-tó
10. 29–30.XXII. Csónakos Pergető Országos Bajnokság 5-6. forduló – Fehérvárcsurgó, Fehérvárcsurgói-víztározó
11. 06.VII. Nemzetközi Műcsalis Ragadozóhalfogó Torna (IPCC), döntő – tervezés alatt
11. 05–06.II. Trout Area Világbajnokság– Románia, Homoráciuembre, Crasna Pisztráng farm
11. 12–13.II. Trout Area Pergető Országos Bajnokság, döntő – Győr, MMX-tó
11. 12–13.IV. Energofish L&K Kupa Csónakos Pergető Verseny – Kaposvár, Deseda-tó
– Időpont tervezés alattVI. Parti Pergető Országos Bajnokság, döntő – Horvátország, Sveta Marija-csatorna
– Időpont tervezés alattII. Street Fishing Pergető Országos Bajnokság, 1. elődöntő – Esztergom, Kis-Duna
– Időpont tervezés alattII. Street Fishing Pergető Országos Bajnokság, 2. elődöntő – Szolnok, Zagyva–Tisza
– Időpont tervezés alattII. Street Fishing Pergető Országos Bajnokság, döntő – Győr, Rába és Mosoni-Duna
Casting és távdobó versenyek
07. 09–10.Slovak Open Nemzetközi Casting Verseny – Szlovákia, Érsekújvár
07. 14–17.Ifjúsági Casting Világbajnokság – Magyarország, Farkashegyi repülőtér
08. 03–07.Masters Casting Világbajnokság – Németország, Bad Kreuznach
08. 31. – 09. 04.Casting Világbajnokság – Észtország, Tallin
10. 22V. Távdobó Országos Bajnokság – Bátonyterenye, Maconkai-víztározó
– Időpont tervezés alattLXIV. Casting Országos Bajnokság – Agárd
Facebook Hozzászólások